Integrált Marketing Manager

Stack: B2B inbound marketing, SEO, content, visual, lean

A Webshippyről

A Webshippy, Magyarország leginnovatívabb, kiszervezett logisztikai tevékenységet végző, fulfillment vállalata, hazai és nemzetközi webáruházak logisztikai feladatait látja el. Nálunk összpontosul közel száz partnerünk áruraktározása, online rendeléseik előkészítése, csomagolása, szállítmányozása, utánvét- és visszáru kezelése.

Cégünk innovációja a saját fejlesztésű rendelés-kezelő és csomagolás-optimalizáló szoftverünkben rejlik, mely képes összekapcsolódni az ismertebb webáruház motorokkal, online számlázókkal és logisztikai alvállalkozóink rendszereivel. Emellett egyedülálló hozzáférést biztosít az általunk kezelt webshopok teljes logisztikai folyamatainak részleteihez, utánvét- és csomagállapotokhoz, valamint vámeljárásokhoz.

MUNKAKÖR: marketing manager
CSAPAT: marketing
JELENTKEZÉS: önéletrajz
TAPASZTALAT: legalább 3+ B2B inbound marketing területen
MUNKAIDŐ: teljes munkaidő
MUNKAVÉGZÉS: Budapest, IV. kerület
VÉGZETTSÉG: középiskola
NYELVTUDÁS: angol felső fok

Dolgozz velünk!

“Folyamatosan fejlődő cégünk számára, marketing csapatunkba munkájára igényes, megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező integrált marketing manager munkatársat keresünk.”

Kit keresünk?

Akit keresünk az együtt él, táplálkozik és lélegzik a B2B tartalom marketinggel. Kiválló szövegeket ír emailben, a weboldalunkra, vagy a szoftverünk különböző felületeire. Menedzseli a közösségi média profiljainkkat, tartja a kapcsolatot az együttműködős stratégiai partnereinkkel, bloggerekkel, infulencerekkel, egyszóval átlátja a cég teljes marketing aktivitásának minden területét. Emellett sasszeme és kifinomult ízlése van a grafikai anyagok jóváhagyásához, könnyen dolgozik együtt a belső, vagy külső grafikusokkal, hogy a megalkotott vizuális produktum minden tekintetében a legmagasabb nemzetközi minőségnek feleljen meg. Nem jön zavarba, ha logózott pólót kell készíttetni, vagy nyomdai anyagokat kell küldeni az alvállalkozók felé. Feltalálja magát akkor is, ha egy rendezvény előtt hirtelen standot kell tervezni. Folyamatosan követi a nemzetközi trendeket, követi a szakmai influencereket, illetve a legjobb nemzetközi példákat. Kreatív és nyitott az újdonságra, kísérletezésre.

EHHEZ SZERETNÉNK, HA CSATLAKOZNÁL, MINT

A kellemes, vidám, szakmai légkör, korrekt, biztos jövedelem és a hosszú távú munkavégzés lehetősége nálunk garantált. Dolgozz velünk, fejlesszük együtt az online kereskedelmi logisztika új arcát.

Feladatok:

  • Tartalom marketing koordináció (Blogging, Guest blogging) – Tartalmak írása, irattatása a szövegírókkal, feltöltése a blogra. Tartalmak megosztása, backlinkek generálása.
  • Social média felületek kezelése (Fb, Insta, LinkedIn)
  • Külső és belső kommunikáció koordinációja
  • Tájékoztató levelek fogalmazása az ügyfeleknek
  • Rendszerünk különböző funkcióinak szövegezése
  • PPC kampányok koordinálása
  • Landing page -ek szövegezése, wireframe elkészítése és grafikai terveztetése, a fejlesztés koordinálása

Munkatapasztalat:

  • Tartalom marketingben és kifejezetten B2B inbound marketing területen szerzett tapasztalat, technológiai vállalkozásnál

Hard & Soft Skills:

  • Stratégiai gondolkodás
  • Szövegírás
  • Fejlett vizuális látásmód
  • Analitikus látásmód
  • Lean gondolkodás
  • Alapvető WordPress
  • PPC ismeretek
  • Google Analytics ismeret
  • Email kampányok, funnelek felállítása (MailChimp)
  • Alapvető SEO ismeretek
  • Anyanyelvi szintű angol nyelvtudás

Mi így érezzük itt magunkat

Webshippy Team Róka

Róka
“Fejlesztési szempontból rengeteg kihívást jelent egy ennyire összetett rendszer kialakítása és formálása az új igények szerint. Mégis azt érzem, hogy valami nagy dolognak lehetek a részese, még az elején.”

Webshippy Team András

András
“Vezetőként számomra az a fontos, hogy a csapatunkban mindenki biztonságban és motiváltan érezze magát. Profizmust követelünk, de cserébe egy minőségi munkahelyet kínálunk.”

Webshippy Csapat Adrienn

Adri
“Szeretek itt dolgozni, mert ilyen megbecsüléssel és emberközpontú cégvezetéssel ritkán találkozik az ember. Nagyon jó megélni és részese lenni a cég fejlődésének.”

Webshippy Team Kriszti

Kriszti
“Ez nem a “körömreszelgetős” munkahely, az unatkozás számomra már ismeretlen fogalom. Viszont cserébe érzem, hogy figyelnek rám, meghallgatnak és megbecsülnek.”

0
ELÉGEDETT WEBÁRUHÁZ
0
MOTIVÁLT KOLLÉGA
0
KIKÜLDÖTT CSOMAG
0
HÓNAP MÖGÖTTÜNK
0
BÉKÁVAL MEGTETT KM
0
INTEGRÁLT RENDSZER