< Nyitott pozíciók

Raktáros

A Webshippy, Magyarország leginnovatívabb, kiszervezett logisztikai tevékenységet végző vállalata, hazai és nemzetközi webáruházak logisztikai feladatait látja el. Nálunk összpontosul több, mint száz partnerünk áruraktározása, internetes rendeléseik előkészítése, csomagolása, szállítmányozása, utánvét- és visszáru kezelése.

Folyamatosan fejlődő cégünk számára munkájára igényes, megbízható, precíz raktáros munkatársakat keresünk. A kellemes légkör, biztos jövedelem és a hosszú távú munkavégzési lehetőség nálunk garantált.

Feladatok:

  • Raktárvezetővel való együttműködés
  • Megrendelések összeállítása, csomagolása és rögzítése
  • Készletek folyamatos rendben tartása, ellenőrzése, leltározás
  • Bejövő áru ellenőrzése, leszámolása, átvétele

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Önálló és csapatban való munkavégzésre is alkalmas személyiség
  • Középfokú végzettség
  • Raktározás/logisztika területén szerzett legalább fél év tapasztalat

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat

Munkavégzés:

  • Azonnali kezdéssel, főállású munkakörben, határozatlan idejű szerződéssel
  • Fizetés: nettó 170.000 forint / hó, teljes bejelentéssel
  • Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig, 8-17 óra között
  • A munkavégzés helye Budapest, IV. kerület Európa Center logisztikai park

  • Fényképes önéletrajzokat a karrier@webshippy.com címre várjuk
  • Részletes tájékoztatás: 06 1 9988 099

Munkakör megnevezése: Raktáros
Kategória: Raktározás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges: önéletrajz
Tapasztalat: előny, de nem feltétel
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Fizetés: 170.000 Ft nettó fizetés, teljes bejelentés, fix foglalkoztatás