Sales Manager

AKI AZ ÜGYFELEINKET BOLDOGGÁ TESZI

A sales manageri pozíció gyakran egyenlő a gyomorgörccsel. A Webshippynél más a helyzet, itt a szolgáltatás szinte eladja magát – komolyan. Legfőbb feladatod csupán az információk megfelelő minőségben való átadása lesz.

A Webshippy, Magyarország leginnovatívabb, kiszervezett logisztikai tevékenységet végző, fulfillment vállalata, hazai és nemzetközi webáruházak logisztikai feladatait látja el. Nálunk összpontosul közel száz partnerünk áruraktározása, online rendeléseik előkészítése, csomagolása, szállítmányozása, utánvét- és visszáru kezelése.

Cégünk innovációja a saját fejlesztésű rendelés-kezelő és csomagolás-optimalizáló szoftverünkben rejlik, mely képes összekapcsolódni az ismertebb webáruház motorokkal, online számlázókkal és logisztikai alvállalkozóink rendszereivel. Emellett egyedülálló hozzáférést biztosít az általunk kezelt webshopok teljes logisztikai folyamatainak részleteihez, utánvét- és csomagállapotokhoz, valamint vámeljárásokhoz.

A sales csapat erősítőjeként napjaid a partneri megkeresések befogadásával, telefonos és emailes információátadással és személyes találkozók leszervezésével és lebonyolításával telne. Emellett fontos, hogy azok a potenciális ügyfelek is megismerjenek minket, akik még nem találtak ránk. Őket neked kell felkeresned és ismertetned velük a szoftverünk és fizikai szolgáltatásunk részleteit.

Álmaink salesese csillogó szemmel beszél a Webshippyről, mivel tudja és érzi, hogy a webshoptulajdonosoknak extra szolgáltatást nyújtva jókora terhet veszünk le vállaikról. És hogy honnan a csillogó szempár? A meglévő partnerek elégedettségéből, a dicsérő szavaktól, amik egy-egy megbeszélés alkalmával özönlenek, vagy éppen a karácsonyi süteményből, amit az ügyfeleinktől kapunk, hogy meghálálják egész éves munkánkat.

Ha van némi tapasztalatod értékesítési területen, vagy ha jártas vagy az e-commerce világában, esetleg saját webáruházad is van/volt/lesz, ezáltal ismered a partnerek félelmeit, igényeit és vágyait, elhiheted, hogy tárt karokkal várunk.

Feladatok:

  • Új ügyfélmegkeresések feldolgozása
  • Személyes találkozók leszervezése és lebonyolítása
  • Szoros együttműködés az onboarding managerrel, akik szerződött ügyfeleinket segítik az indulásban
  • Rendszerünk folyamatos tanulása
  • Ügyféligények visszajelzése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Agilis munkavégzés, talpraesettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Online kereskedelmi folyamatok alapvető ismerete
  • Online kereskedelmi platformok alap felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Saját webáruháznál, vagy más cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés:

  • Azonnali munkába állással, főállású munkakörben, határozatlan időre.
  • A munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület (Megyeri híd pesti hídfőnél)

MUNKAKÖR: sales manager
CSAPAT: értékesítés
MUNKAIDŐ: teljes munkaidő
NYELVTUDÁS: angol